با نام خالق خوب مطلق
الله
مقدمه

این بار از دست خودم خسته ام
از این که « نه » نمی گویم و اینکه چه قدر به من می گفتند : نه بگو ! و من فکر می کردم بلدم که « نه » بگویم اما الان که به گذشته ام بر می گردم , متوجه شده ام که اصل توان انجام دادنش را نداشتم و بعضی ها آن را نه تصور کردند .

و من چه قدر از ناراحت کردن آدم ها می ترسم , اما واقعا گاهی بخاطر نه گفتنم , توقع را بالا بردم و ناراحتیشان بی دلیل است و چه خنده دار است که من کم کم به سی سالگی نزدیک می شوم و تازه « نه » گفتن را یاد گرفته ام .

و عجیب احساس می کنم بیشتر عمرم سپری شده و به پایان عمرم نزدیک میشوم شاید ده سال ! فقط ده سال زمان دارم تا الله را از خود خشنود تر سازم

شاید .
شاید هدف از آمدن , تلاش برای ساختن خود است . باید خود ساخته باشی تا قلبت پر از عشق شود .
این دنیا دنیای تلاش است باید تلاش کنی یا تحمل کنی , یا تاوان موفقیتت را بدهی تا برسی به اوج قله هایی که الله مقابلت ایستاده و به تو لبخند می زند .

و من چه قدر از دل خود دلگیرم .

• 1394/2/23
    دلنوشته به قلم الهه فاخته
  • مقدمه دفتر 1394
    یا حق !

الهه فاخته مقدمه دفتر ,فاخته مقدمه ,الهه فاخته ,الهه فاخته مقدمه منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ جدید | فیلم و سریال | بازی و نرم افزار|اخبار روز| فروش مواد اولیه چاپ سررسید 99 - سالنامه 1399 - سررسید 1399 - سررسید اختصاصی 99 Gta_KURD پایگاه ویرایش بازی های ویدیوی akhbar tecnolozh3 نقشه های معماری کافه فایل صفحه اصلی