غصه امروز من این نیست که حجاب اجباریست که اگر نبود هم خود را ارزان نمی فروختم به چشمهای دیگران!

غصه امروز من این نیست که ورود ن به استادیوم ممنوع است.

غصه امروز من همان دختر کوچک وزنه برداریست که در گام آخر مانع ورودش شدند‌

غصه امروز فقط زن نیست بلکه دخترهاست که زن های آینده هستند!

غصه امروز من ترس دختران است وقتی از کوچه تاریک می گذرند به خاطر دختر بودنشان پیرمردها هم حرمت نمیشناسند.

غصه امروز من ارزش است.

روسری باشد بر سرم یا نباشد اندوه بزرگی نیست چون در خانه آزادم اما ارزش یک زن زیر سوال برود دردناک است.

زن نالایق بشود وزیر و رئیس و مدیر میشود مضحکه خاص و عام و ارزش تلاشهای ن و دخترانی که قیمت دارند پایین می رود.

اینقدر از مقام زن می گویید عمل کنید.

اول از همه شما مردان!

آری شما مردان که حرف مفت زیاد پیزنید و می اندازید گردن وزیر و وزرا و دولت!

اگر در سرزمینی مردها ارزش زن را بدانند بالادستی ها جرات بی ارزش شمردح زن را ندارند.

بخدا زن پشت چادر می میرد .که مثل ماشین جوجه کشی به او نگاه کنند می میرد.

مگر زن باید حتما دکترا داشته باشد تا به او احترام بگذارید؟

بخدا اگر عشق و محبت یک دختر نباشد پدری پدر نمی شود مادری مادر نمی شود چون عشق در ذات پاک دختر بیشتر نشان میدهد.

آنقدر آنها را دست کم گرفته اید که یادشان رفته اشرف مخلوقات فقط مردان نیستند.

یک دختر یا زن با نگاهش مهر و عشق می بخشد .چون آفتاب بی دریغ میبخشد زخمی اش که کنی بد می شود.

چگونه میتوانی روحی را زخمی کنی که از دیدن یک گل شاد می شود و با شادی اش تمام دنیای اطرافش را به لبخند وا میدارد! 

درد امروز ایرانم ، حجاب نیست. مستکبرانیست که برای زن پشیزی ارزش قایل نیستند و حرف از قدرت و نماز می زنند. ض الضالینشان از شب تا قامت صبح کشیده میشود . مثلا تابع اصول هستند اما اصولی که خودشان ارزشمند هستند و زن فقط در کلام ارزشمند!

خدا لعنتشان کند که دیه مرگ یک زن را نصف مرد میدانند.زن ها باید در واگن اول و آخر قطار باشند چون اگر حادثه ای بیافتد این دو قسمت پر خطر هستند. 

زن ها جان فدای مردانی شوند که چشم هیزشان و ذات کثیفشان آنگونه است که زن و فرزندش در کنارش ایستاده اند و چشم از زن های دیگر بر نمیدارند و اغراق گونه گند زده اند حتی بدتر از غربی ها.

یک دختر با آن ظرافتش و نگاه دلبرانه اش چه نیاز به عمل زیبایی دارد؟ آنقدر بر سرش کوبیده اند که حس می کند ذلیل ترین موجود دنیاست و با عمل قابل تحمل میشود.

خدا لعنت کند آن کسانی را که یک دختر یا زن را بد می کنند.

پ.ن: ضمن پوزش از مردانی که خوب هستند و درصدشان یک در میلیون است.????

یا حق

الهه فاخته

سایت رسمی الهه فاخته دختر ,ارزش ,مردان ,میشود ,حجاب منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پروانگی اجناس فوق العاده گلدسته انلاین پاورپوینت های درسی آپشن خودرو پاپ کرن مدیا کوه نما